Informácie k objednávkam

Objednávky cez webový chat neprijímam a ani neriešim! Kontaktujte ma LEN EMAILOM..Je to napísané aj v chatovom okienku, keď ho otvoríte a aj tak to robíte.  Tak vás poprosím o všímavosť, rešpektovanie a spoluprácu..ďakujem za pochopenie...


V rámci CZ a SK budú zásielky zaslané službou Packeta na adresu. V rámci zahraničia bude poštovné účtované podľa oficiálnych taríf a balíky sú odosielané Slovenskou poštou.

Posielam len v rámci EU.

Pred objednávkou prosím dopredu uveďte kde sa nachádzate či v domovskej krajine, alebo v zahraničí aby do platby zadala správna suma za poštovné.


Predobjednávky

To, ktoré karty sú na predobjednávku je vždy napísané pri konkrétnych kartách.

Pri predobjednávkach sa mi na email najprv ohlásia ľudia, ktorí majú seriózny záujem. Keď sa nazbiera dostatočný počet ľudí, každý bude vyzvaný k platbe. Môže to byť o deň, týždeˇň, mesiac..Kedykoľvek..Keď sa platby vyzbierajú, karty sa dajú vytlačiť. Treba rátať s časom 1-2 týždne na vyhotovenie kariet. Akonáhle karty príjmem od dodávateľa, tak ich rozposielam.

Záujemcovia o predobjednávku musia byť seriózni a schopní platobne reagovať v akomkoľvek okamihu keď ich vyzvem na úhradu. Pokiaľ toho nebudete schopní, alebo ste si nie istí, tak sa prosím na predobjednávky vôbec nehláste, pretože keď mi pri potrebnej akútnej platbe cúvnete, alebo ani neodpíšete (bohužiaľ aj takí neseriózni ľudia sú) pokazíte to všetkým a sabotujete všetko a to sa nerobí...

Ďakujem za pochopenie..


Upozornenie: Za stratu, alebo poškodenie balíka zo strany doručovateľskej služby nenesiem zodpovednosť!

Na dobierku neposielam!

V prípade záujmu o objednávku ma kontaktujte emailom na lindush1105@gmail.com

Vytvorte si webové stránky zdarma!