Karty

Jedinečné vykladacie karty vytvorené autorom (c) Lindush Aliana. Sú tvorené z hĺbky srdca a podľa cítenia mojej duše ♥

Info k objednávkam tu:


Zlatý Lenormand

Balenie obsahuje 40 krásne ilustrovaných bielo zlatých kariet, saténové vrecúško na karty a podrobnú 134 stranovú PDF brožúru, ktorá bude elektronicky odoslaná k objednávke. Karty majú veľkosť 80x110 mm. Sú vytlačené na kvalitnom papieri Freelife Satin 400g s obojstrannou zamatovou lamináciou Soft Touch. Čísla na kartách sú razené zlatou studenou razbou. Karty sú matné, odolné voči poškriabaniu a majú luxusný zamatový povrch. Sýtosť a odtieň farieb sa môže líšiť v závislosti na monitoroch.

Vypredané- možná predobjednávka!

Cena 80 eur aj s doručením

Aliana Tarot

Balenie obsahuje 78 krásne ilustrovaných kariet a saténové vrecúško na karty. Brožúra k týmto kartám nie je! Karty majú veľkosť 80x120 mm. Karty sú matné. Sú vytlačené na kvalitnom papieri Freelife Satin 400g s obojstrannou zamatovou lamináciou Soft Touch. Karty sú matné, odolné voči poškriabaniu a majú luxusný zamatový povrch. Sýtosť a odtieň farieb sa môže líšiť v závislosti na monitoroch.

Skladom!

Cena- 90 eur aj s doručením

Kráľovský Lenormand

Balenie obsahuje 40 krásne ilustrovaných čierno zlatých kariet, saténové vrecúško na karty a podrobnú 134 stranovú PDF brožúru, ktorá bude elektronicky odoslaná k objednávke. Karty majú veľkosť 80x110 mm. Sú vytlačené na kvalitnom papieri Freelife Satin 400g s obojstrannou zamatovou lamináciou Soft Touch. Čísla na kartách sú razené zlatou studenou razbou. Okraje kariet budú mať čiernu oriezku a teda budú celé krásne čierne aj na okrajoch. Karty sú matné, odolné voči poškriabaniu a majú luxusný zamatový povrch. Sýtosť a odtieň farieb sa môže líšiť v závislosti na monitoroch.

Skladom!

Cena- 100 eur aj s doručením


  Zázračný Lenormand

Balenie obsahuje 40 krásne ilustrovaných kariet, saténové vrecúško na karty a podrobnú 134 stranovú PDF brožúru, ktorá bude elektronicky odoslaná k objednávke. Karty majú veľkosť 80x110 mm. Sú vytlačené na kvalitnom papieri Freelife Satin 400g s obojstrannou zamatovou lamináciou Soft Touch. Karty sú matné, odolné voči poškriabaniu a majú luxusný zamatový povrch. Sýtosť a odtien farieb sa môže líšiť v závislosti na monitoroch.

VYPREDANÉ!


Oleander Tarot

Balenie obsahuje 78 krásne ilustrovaných kariet a saténové vrecúško na karty. Brožúra k týmto kartám nie je! Karty majú veľkosť 80x120 mm. Karty sú matné. Sú vytlačené na kvalitnom papieri Freelife Satin 400g s obojstrannou zamatovou lamináciou Soft Touch. Karty sú matné, odolné voči poškriabaniu a majú luxusný zamatový povrch. Sýtosť  a odtieň farieb sa môže líšiť v závislosti na monitoroch.

   Vypredané- možná predobjednávka!

Cena 90 eur aj s doručením


Vytvorte si webové stránky zdarma!