Objednávka mandaly


Mandaly sa objednávajú cez email. Je potrebné vybrať si veľkosť mandaly zo sekcie Veľkosti mandál a kontaktovať ma emailom lindush1105@gmail.com.

V emaily preberieme to aká mandala by to mala mala byť a aj cenu. Mandala sa platí vopred prevodom na účet z dôvodu objednania materiálu a aj preto, aby sa predišlo nepremysleným objednávkam, ktoré potom majú za následok finančné a časové straty a zbytočnú prácu. Preto si prosím objednávku riadne premyslite.

Mandaly posielam len v rámci EU!

!Už zaplatená objednávka sa nedá zrušiť!

Prosím keď si mandalu objednávate, buďte aktívni  a hlavne seriózni v komunikácii, pretože ja si na tvorbu mandaly už vyhrádzam čas, takže nie je na mieste odpovedať mi v týždňových intervaloch, alebo čo je horšie, neozvať sa už vôbec.. Znamená to totiž stratu času, energie a hlavne neúctu k druhému človeku a jeho práci. Tiež neprídete do obchodu, nenaložíte si tovar d košíka, nepostavíte ho na pokladňu a neodídete bez slova, pretože by ste si to nedovolili, lebo viete, že také veci sa nerobia. Pokiaľ si to rozmyslíte, treba sa ozvať a aj to dať  vedieť. Je to základná slušnosť a serióznosť, ktorá by mala byť v ľuďoch vštepená od rodičov, a táto slušnosť a serióznosť je základ spokojnosti oboch strán a práce, ktorá robí radosť.

Lindush Aliana


Vytvorte si webové stránky zdarma!