Referencie

Priatelia, sem uvádzam niektoré spätné odozvy, ktoré mi prišli od ľudí, ktorým som zhotovovala mandaly a energetické obrazy Divine Essence. Sú to prekopírované správy alebo ich screenshoty, ktoré som prijala na Facebooku, alebo na maily. Ku každej odozve pridávam mandalu, alebo obraz, ktorý som pre daného človeka vytvorila a jeho údaje neprezentujem verejne pochopiteľne pre zachovanie jeho súkromia, lebo nie každý to má rád.


Miroslav O- Uzdravujúca mandala AA Rafaela /SK/

Nie je nič krajšie ako keď vaša práca nie len lahodí a oku a duši, ale aj keď naozaj pomáha. Tvary, farby a láska vložená do tvorby majú naozaj terapeutický a uzdravujúci účinok, či už tomu niekto verí alebo nie. Nie všetko sa dá vyliečiť, nie každý sa vylieči a každý má svoj plán duše, ale nepochybne, pomôcť sa dá vždy, minimálne situáciu zlepšiť ♥ (Uzdravujúca mandala AA Rafaela pre chlapčeka, ktorý je dlhodobo v nemocnici v ťažkom stave. Správa mi prišla na druhý deň ako mandala bola prinesená do nemocnice).

Miriam H- Osobné mandaly /USA/

Katarína G- Manala dvojplameňov /SK/

Natália L.- Osobná mandala /SK/

Iveta R.- Mandala radosti,svadobná mandala, 3x osobná mandala- /SK/

Alexandra U.- Rodinná mandala- /DE/

Adriana Š.- Osobná mandala /SK/

Adriana V,T.- Manželská mandala /SK/

Ahooj, až takto neskoro sa Ti ozývam, nakoľko sme boli odcestovaní, tak nakoniec sme si tú mandalu rozbalili až v nedeľu. Tak mamina mala pravdu, je to krásne umelecké dielo, pekne vyzdobené ale nie prehnane. Na stene krásne vynikne (sme to skúšali s manželom :) ). Aj keď vo mne farebná kombinácia bledo ružovo s modrou obyčajne nevyvoláva nejaké hlbšie pocity, v tomto prípade mi vôbec neprekáža, a je to veľká pravda, čím dlhšie sa na ňu človek pozerá, tým viac si ju zamiluje. No a teraz ju niekomu podarovať ... :) Ale naopak, tá tmavo zlatá farba, tá je úžasná (aspoň pre mňa), v živote by som si nebola pomyslela, že aj v kombinácii s ružovo-modrou môže vyzerať tak úžasne, ako aj tá dekorácia v strede - srdce mandaly. Manželova sestra by tiež chcela pre seba mandalu, zatiaľ nad tým len rozmýšľa, ale keď uvidí túto, si myslím, že sa veľmi rýchlo rozhodne pre ňu. Ak by mala záujem, môže Ti napísať? O tvojich mandalách som hovorila mojim známym, blízkym, hádam, v budúcnosti Ti príde od nich aj nejaká objednávka :) A dúfam, že aj odo mňa, lebo neskutočne túžim po takej mandale. Mimochodom, nášmu novomanželskému páru sa veľmi páčila tvoja mandala, vôbec nemali potuchy čo sa skrýva v zabalenom darčeku. Bolo to pre nich fakt prekvapenie, chvalabohu príjemné. Tá mandala má fakt niečo do seba, týždeň na to, ako sme ju obdržali, mladí si našli vhodné bývanie, tak im môže krásne poslúžiť, môže byť ozdobou ich nového domčeku :) Od vtedy sa im aj dcéra narodila, tak zatiaľ im prináša šťastie :) Tak ešte na záver Ti prajem čarovné Vianoce, krásne prežitie sviatkov v kruhu rodiny a priateľov, veľa šťastných chvíľ pod stromčekom a do nového roka veľa veľa namaľovaných obrazov! (samozrejme aj zákazníkov :) ) A.


Petra G.- Osobná mandala /SK/

Ahoj linduška ,velmi pekne ti z celého srdiečka dakujem za prenádhernu mandalku <3 <3 . Paráda,nádhera,proste top mega skvelá mandalka,milujem ju už teraz!

Lenka P. mandala Nádeje /SK/

"Ahoj, chcem sa Ti veľmi krásne poďakovať za nádhernú mandalu. V podstate som nenapísala skôr, lebo som nevedela, či len vysloviť obdiv nad jej krásou, alebo aj napísať príbeh, či pocity, ktoré vo mne vyvoláva. Preto som neodpísala hneď, čakala som, či to bude pokračovať. Nebudem Ti zdĺhavo opisovať svoj život či čo teraz riešim. Ale len veľmi nedávno som sa začala zaoberať vecami medzi nebom a zemou. Ja do istého času, úplne racionálny človek. V podstate som sa dostala k informáciám o mimozmyslovom vnímaní a jemnohmotnom svete. Samozrejme týmto spôsobom, som si začala priťahovať do svojho života rôzne veci, ľudí, knihy, situácie týkajúce sa tejto témy. Už viem, prečo som nevydražila tú druhú mandalu. Už viem, prečo mala prísť ku mne práve táto. Posledný mesiac rozmýšľam, čo ďalej ako niečo vo svojom živote zmeniť, či urobiť tak, aby to malo širší rozmer a zmysel aj pre iných. Cítim sa často veľmi zle a čo počúvam veľa ľudí takisto, je to tou negatívnou energiou, ktorou sa nás snažia "pohltiť". Ja som však okrem svojho vnútra, na ktorom pracujem, našla "pohlcovač" negatívnej energie. A to práve v Tvojej mandale. Neviem to slovami opísať, ani vyjadriť, je to niečo, čo človek cíti vo vnútri. Nadej je niečo, čo nikdy nekončí a čo práve dáva životu zmysel, nech prídu človeku do cesty akékoľvek prekážky. Dnes ráno na mandalu zasvietilo slnko a ja som pocítila neskutočnú energiu a nádhernú žiaru. Netuším, aké techniky, farby či "kúzla" k maľovaniu používaš, no je to niečo neuveriteľné. Možno mnohí budú pochybovať, tak nech, keby to bolo trebárs len "placebo", ale potom ho doprajem každému, keď takto funguje. Ďakujem veľmi pekne, že si urobila tak úžasnú vec a svoje hodiny práce, úsilia a kúsok seba si darovala do tejto mandaly, navyše na tak úžasný účel. Mandala ešte nie je na svojom mieste, ale už teraz viem, že z nej budú čerpať energiu aj ďalšie generácie... Pekný večer,

Lucia P. - Rodinná mandala /SK/

Dobrý deň, kuriér prišiel až poobede a potom som nebola na nete, tak pišem až teraz. Mandalka je úuuuužasnaaaá. Ešte musím niekde zohnať držiak na obrazy a môžem sa kochat z gauča. :))) Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za precíznu prácu. Mám z nej veľkú radosť. Dúfam, že nám bude dobre slúžit. :)) Ešte raz ďakujem a želám ešte krásny večer.

Marcela K.- Osobná mandala /SK/

Teraz dorazila, je nadherná, to sa nedá ani opísať, to fotka zobraziť ani nedokáže. Ďakujem, tie peniaze za to stáli.

Pavla J.- Rodinná mandala /UK/

Mandalka dorazila do UK. Malá Aimee hovorí mamine :" Tá je krásna, mami to maľovala víla? " :) ♥ Čo dodať :)

Miriam H.- Mandala dvojplameňov /USA/

Som úplne bez slov!!!!!!
Táto je krásna ze slová sá malo na to. Keď sa preberiem z toho úžasu ti napíšem...
..................................................................................
Každý centimeter som pozerala, zväčšovala, kukala z každej strany ty holka si trafila do čierneho, táto mandala hypnotizuje s jediným pohľadom. Asi preto, lebo je pre dvojplameňov čo sa nedá opísať slovami ten pocit ...Pafff som pafff haha

Renáta V.- Osobná mandala /SK/

Ahoj Linda,práve mi dorazila mandalka, je v poriadku. Ďakujem ešte raz. Takto naživo je samozrejme ešte úchvatnejšia a ten rozmer je pre mňa ideálny. Cez víkend som sa stále chodila na FB sa na ňu pozerať. Prišla mi, že pre mňa je ako symbol slobody, oslobodenia mojej duše. Tak to veľmi cítim v poslednej dobe. No proste nádhera, dnes si ju zavesím do interiéru. Prajem všetko dobré, nech sa darí.

Dezider C.- Osobná mandala /SK/

Práve mi prišla tá mandala!!! To je absolútna bomba!!! hahaaaa... ďakujeeeeeeeeeeeem... Kokso, to je úplná "brutalita" tá mandala.. a mala si pravdu, táto väčšia veľkosť je úplne ideálna!!! A zavolám si sem sesternicu nech si zase kukne, hehe.. Fakt, to je brutalita aj ako mi to sadlo na stenu.


Čeněk H.- Farby života /CZ/

Právě mně kurýr předal Váš obraz, musím plně uznat, že je absolutně skvěle zabalený. Je naprosto nepoškozený + nádherný. Musím Vám blahopřát k Vašemu "daru" takto skvěle malovat. Máte ve Vašich obrazech harmonii, ale zároveň vyjadřují i informaci- pocit,který je opravdu zajímavý. I provedení Vašeho obrazu je profesionální a myslím, že jste například i postranní úpravou jeho rámu mnoho přidala. Jsem zcela spokojený s tím, že dokonce více než jsem očekával. Originál, který jsem vystavil na stěnu mého bytu se mi jeví lepší než na fotografiích- především ty třpytivé (trblietavé) efekty vyvstaly více zřetelně a Vašemu obrazu přidaly další zajímavost a skutečnost ve vyjádření. Děkuji a spolehněte se, že Vás budu kdekoliv jen chválit.

Andrea D.- Svadobná mandala /SK/

Lindushka, mandalka je rozbalená- je úžasná- všetci ktorí ju videli ochkajú :)), ale o tom som ja vôbec nepochybovala :)) - a určite budete mat ďalšie objednávky :)). Mandala mala obrovskyyyy úspech nevesta si pri aj poplakala. Lindushka podľa mňa je nádherná :))))) A nevesta miluje motýle :))) Veľmi sa tešiiiimmmmm :) až sa mi slzy tisnú do očí:). Ďakujemmm :))
S láskou Andrea D.

Lindushka- tak už ich MÁM !!!!! Sú MOJE :):):) - mne až slzy vyhŕkli- ani neviem, ktorý je viac "môj". ĎAKUJEM:):) ĎAKUJEMMMMMMM. Ani neviem čo viac napísať. Pri MÚDROSTI DUŠE mám stále zimomriavky a pri ŽENE cítim neuveriteľný pokoj a šťastie. Maám ich obidva pred sebou a .... ÚŽASNÉ :) ĎAKUJEM:):) ĎAKUJEMMMMMMM. Želám Vám krásny deň :) Andrea D.

Myslím že tu slová netreba :)) /HU/


Lenka J.- Svadobná mandala /CZ/

"Dobrý den, už je po svatbě a po předání daru, tedy mandaly. Jenom jsem Vám chtěla sdělit, že mandalka měla obrovský úspěch. Sama nevěsta říkala, že by si někdy chtěla nechat namalovat mandalu nebo ona sama se o ni pokusit a touto darovanou jsem jí udělala velkou radost. Stejně tak ji ocenil i ženich. Takže její dík patří i Vám, která jste se o celé dílo zasloužila :) Mějte klidný den a malujte stále tak krásné mandaly, jaké tvoříte dosud :)"

Zuzana P.- Osobná mandala /SK/

"Dobrý deň, rada by som Vám ešte napísala, že s odstupom času po odoznení obrovskej eufórie a nadšenia po rozbalení mandalky, ktorú ste vytvorili pre mňa, cítim takú spokojnosť, radosť, pokoj na duši a harmóniu, také súznenie mňa s mandalou, to všetko vyžaruje táto mandalka, má úžasné farby a tvary a považujem ju za dokonalé majstrovské dielo. Cítim, že ste dokonale vystihli a zachytili moju dušu. Máte skutočne výnimočný dar a Vaše mandalky sú toho dôkazom. Ďakujem, že ste a ďakujem za mandalku, ktorú ste pre mňa vytvorili. A keďže sa blížia Vianoce, prajem Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov, veľa lásky a rodinnej pohody. S úctou" Zuzana P.

Hermina P.- Osobná mandala /SK/

" Ďakujéééééééém! je prekráááááááásna!!! Bože, tá je fakt pre mňa? Náádhernáááá! Ja Vám tak veľmi krásne ďakujem!!! Ste nádherná bytosť, že toto dokážete! Už sa teším, keď ju uvidím naživo! Ďakujem ešte raz z celého srdca! "

"Milá Lindush, ja Vám proste ešte musím napísať, čo som pocítila, keď som moju mandalu uvidela po prvý krát. Pomyslela som si, že som ju už videla ...Je to možné ... ? Asi áno ... Asi som si ju presne takto predstavovala. Je prekráááásna! Najkrajšia :)"

Dobrý večer Vám prajem, milá Lindush :) Včera pozde večer som prišla konečne domov na SK a uvidela som moju mandalku :) Chcem Vám ešte raz veľmi krásne poďakovať ...Namaľovali ste ju prekrááásne! Farby, ktoré ste použili, sú nádherné a vyjadrujú toľko nehy, lásky a osvietenia ... hlavne tá indigová modrá a ružová ... ale vlastne všetky farby dokopy tak kráásne ladia a harmonizujú a neviem si predstaviť, že by ste to namaľovali krajšie :) Som Vám veľmi vďačná a prajem Vám, aby ste prostredníctvom Vašich obrazov svoje nadanie a krásu rozdávali čo najviac ľuďom. Nech sa stále tak dokonale dokážete napojiť na duše a vesmír, nech sú Vaši zákazníci minimálne takí spokojní ako ja :) Ďakujem ešte raz, je to majstrovské dielo! Jediné čo ma mrzí je, že som si ho nedala namaľovať väčší ... aspoň formát 60x60 alebo ešte väčší :). V takej veľkosti by jeho veľkoleposť a krása vynikla ešte viac! Ďakujem! Prajem Vám šťastné a pokojné vianočné sviatky a taktiež krásny Nový rok... ale ten už aj tak začal :) :*
S pozdravom, Hermina P.