Platené služby

Dodanie obrazov

Doručenie a balenie ja zdarma kuriérom v rámci SK a CZ. V rámci zahraničia je poštovné zdarma len cez Slovenskú poštu. V prípade záujmu o kuriéra DPD, je potrebné si ho uhradiť. Cena kuriéra bude vypočítaná na základe destinácie a budem vám oznámená.

Trvanie dodania závisí od toho, či sa jedná o už hotový obraz, alebo o obraz na zákazku.

Obrazy okamžite k dispozícii- odosielam ihneď po prijatí platby. Doručenie kuriérskou spoločnosťou trvá max. do 24 hodín počas pracovných dní.

Obrazy a mandaly na zákazku- odosielam v závislosti na dĺžke doby maľovania obrazu a dodávky materiálu.

Mandaly a obrazy 50x50cm - 70x70 cm- 7-14 pracovných dní

Mandaly a obrazy 80x80cm - 120x120 cm- 14-20 pracovných dní

Mandaly a obrazy 130x130cm - 150x150cm- 20-30 pracovných dní

Mandaly a obrazy 160x160cm - 200 cm- 30-45 pracovných dní

Obrazy ihneď k dispozícii je možné si prísť prevziať aj osobne a zaplatiť v hotovosti.

Cenník

Minimálna veľkosť mandaly je 50 x 50 cm a obrazu 40x60 cm.

Cena obrazov aj mandál vrátane obrazov ihneď k predaju je na vyžiadanie mailom po konzultácii, takže ma prosím kontaktujte, vzhľadom na širokú škálu veľkostí a tvarov.

Pri objednávkach 2 a viac kusov mandál, alebo obrazov sú ceny výhodnejšie.

..................................................................

Objednanie obrazov ja záväzné a nedá sa zrušiť od okamihu prijatia vašej platby za ne, pretože už v danom momente ako vašu platbu prijmem, objednávam materiál a to nie len zo Slovenska, čo sú pevné objednávky u mojich dodávateľov, ktoré ja už nemôžem nijako zrušiť iba uhradiť, čo si vyžaduje samozrejme financie z vašej platby a tak vás prosím, aby ste objednávky dobre zvažovali a seriózne ich so mnou uzatvárali, pretože po prijatí platby už bohu žiaľ vaše objednávky nie je možné zrušiť. Pokiaľ máte ešte nejaké nejasnosti kontaktujte ma mailom, alebo na Facebooku, rada vám otázky zodpoviem a za opýtanie nič nedáte :)

Lindush Aliana

Platba

Platba za mandaly a obrazy je vopred prevodom na účet, z dôvodu zákazkovej výroby a teda individuálneho zaobstarávania potrebného materiálu. Platba za už hotové obrazy je tak isto vopred prevodom na účet z dôvodu vyhnutia sa neserióznym, alebo nepremysleným objednávkam a následným starostiam a problémom, ktoré sú s tým spojené, nakoľko dopravu hradím ja a je to delikátne a citlivé umenie s ktorým nie je dobré nepremyslene manipulovať.

Vytvorte si webové stránky zdarma!