Lindush Aliana
Lindush Aliana
  • Nie som jeden z tých vyštudovaných maliarov. Som obyčajná žena, ktorá v sebe objavila chuť a talent maľovať. Jedného dňa som sa dostala do prostredia, kde som sa dosť často stretávala s mandalami a umelcami, ktorí ich tvoria. Povedala som si "Prečo to neskúsim? Vyzerá to zaujímavo!" Aj môj vnútorný hlas mi našepkával aby som to urobila. Kúpila som si výkresy, akvarelové pastelky a začala som tvoriť. To čo z toho vzišlo sa mi celkom páčilo a tak som sa s tým pochválila na sociálnej sieti :).
  • Na moje prekvapenie mi začali prichádzať správy s požiadavkami, či by som bola ochotná to dielo stvárniť na plátno a predať im ho ako kvalitný obraz. Samozrejme ma to veľmi potešilo a tak sa vlastne začala moja cesta umelkyne. Povedala som si, že ak už mám niečo tvoriť, musí to byť kvalitné a musí to stáť za to. Musím byť svojská a nejakým spôsobom sa odlišovať. Začala som sa "hrabať" na internete, zbierať skúsenosti od iných umelcov a hlavne pozerať sa po ideálnom a kvalitnom profesionálnom materiále, pretože som to začala brať naozaj vážne. Niečo mi však k mojej propagácii ešte chýbalo a to bola web stránka. Tú som si urobila tiež a vtedy sa to všetko krásne rozbehlo.
  •  Ľuďom sa moja tvorba páčila a postupne mi prichádzali zákazky. Stále som sa zdokonalovala a do obrazov a mandál som zakomponovávala čoraz krajšie a zložitejšie prvky ako krištáliky, ručne modelované prvky, perličky, trblietavé línie a podobne. Postupom času som si vypestovala kvalitu obrazov na profesionálnej úrovni s profesionálnymi materiálmi, od štetcov až po záverečné laky a toho sa držím dodnes. Dôkazmi o tom, že ľudia majú radi moju prácu sú mi dodnes krásne ďakovné maily a ich spokojnosť a radosť a to je pre mňa priorita.
  •  Samozrejme 100 ľudí 100 chutí a každý si vyberie dielo od takého umelca, ktorý ho chytí za srdce a ja som vďačná za to, koľkých ľudí som za srdce chytila ja. Každý máme na niečo talent, nadanie, dar a mojim je maľovanie mandál a obrazov a plánujem v tom pokračovať, pokiaľ to bude v mojich silách. Verím tomu, že pokiaľ má niekoho moja tvorba chytiť za srdce a nejakým spôsobom mu pomôcť, či už len tým, že ho pohladí na duši, alebo tým, že ho poteší pri pohľade, tak sa tak stane a tiež verím, že robím to, čo robiť mám. Umenie nie je iba ozdoba, design, plátno a farby. Umenie je veľmi veľká pozitívna energia, ktorá môže svet ovplyvniť len v tom najlepšom slova zmysle. Umenie je radosť pri pohľade, umenie je vibrácia farieb a vibrácia tvarov, ktorá pozitívne ovplyvňuje život každého človeka, pokiaľ si tieto vibrácie praje. Umenie je energia, ktorá revitalizuje dušu človeka. Energia ktorá sa nikdy nikde nestratí...Lindush Aliana
Vytvorte si webové stránky zdarma!