FaQ

Čo je osobná mandala?

Osobná mandala je osobný kód človeka, stvárnený na plátne pre konkrétnu osobu, cez špecifické farby a tvary posvätnej geometrie, ktorá náleží jeho duši a energetickému telu. Osobná mandala stvárňuje dušu človeka v našom fyzickom svete, pričom vyrovnáva a harmonizuje jeho osobné energie a doliečuje problémy na jeho duchovnej úrovni čo sa následne prejaví pozitívnymi zmenami na úrovni fyzickej.


Čo je mandala na špecifický problém?

Mandala na špecifický problém je energetický kód, v ktorom sú načítané potrebné energie, tvary a farby na konkrétny problém, ktorý potrebuje daná osoba riešiť. Mandala sa nevytvára na osobu ale na situáciu, ktorú je potrebné zharmonizovať. Problémom sa ale môže aj predchádzať a to vytvorenín napríklad mandaly na rodinnú harmóniu, mandaly pre novomanželov, mandaly pre novorodeniatko, alebo jednoducho mandaly k narodeninám, alebo k akejkoľvek inej životnej príležitosti.

Aké všetky možné druhy mandál sa dajú vytvoriť?

Od osobných mandál až po mandaly na konkrétne problémy. Taktiež sa dajú urobiť aj designové mandaly podľa vášho želania napr. čo sa týka farieb, ale to iba designové. Všetko na svete, každá maličkosť, osoba, situácia má svoju špecifickú energiu, takže možností je nekonečno. Dá sa vytvoriť mandala Osobná- teda obraz vašej duše a vašich energií, mandala na lásku, na pritiahnutie pozitívnych energií každého druhu, na pritiahnutie hojnosti, na čistenie čakier, na čistenie miestností v ktorých žijete alebo pracujete, na posilnenia puta vo vzťahu, alebo v manželstve, na privítanie dieťatka do tohoto sveta, na posilnenie rodinných vzťahov, na posilnenie organizmu, alebo konkrétneho orgánu, na posilnenie a prečistenie éterického tela, na posilnenie intuície, na lepší spánok, na kreativitu a na všetko možné čo ma možno ani teraz nenapadá. Takže mandalky sa dajú urobiť naozaj na všetko a pre každého presne na mieru..

Z čoho sú mandaly tvorené?

Všetky mandaly a obrazy sú tvorené z prvotriednych vysoko kvalitných profesionálnych materiálov (viď. Aký materiál používam), ktoré udávajú doživotnú záruku kvality a svetlostálosti tzn. že ani po dlhých desaťročiach nevybledú a nezmenia odtiene, preto je potrebné si uvedomiť, že sa nejedná o bežnú tvorbu nízkorozpočtových mandál a obrazov, ale o tvorbu kvalitných profesionálnych diel, ktoré vám vydržia na celý život.

Aké rozmery je možné si objednať?

Rozmery mandál sú štvorcové plátna od 50 x 50 cm do 200 x 200 cm. Každému klientovi doporučujem čo najväčší rozmer aký je u neho reálny po priestorovej, alebo finančnej stránke, nakoľko už niekoľko krát sa stalo, že si klient objednal malú mandalu, resp. mandalu menšej veľkosti a oľutoval že si nedal urobiť väčšiu. Väčšie mandaly sú výraznejšie, bohatšie nakoľko je väčšia plocha na možnosti tvorby a v konečnom dôsledku aj efektívnejšie nakoľko rozptyl energií je väčší. Je to jednorázová doživotná investícia a kus krásneho umenia, na ktorom sa neoplatí šetriť, ale samozrejme každý má rámec svojich možností a každý sa rozhoduje sám za seba. Je to len rada na základe súseností a odoziev od klientov. Jedná sa o väčšie rozmery od 70x70 do 150x150cm, ale samozrejme rozmery sú k dispozícii všetky.

Objednanie a platba

Mandalu si môžete objednať mailom, ktorý je uvedený v kontaktoch, alebo prostredníctvom stránky vedenej na Facebooku (odkaz je na úvodnej stránke dole). Vykonzultujeme si rozmer o akú mandalu máte záujem, jej cenu a všetky následné formality. K mandale potrebujem od vás tieto údaje:

  1. Druh mandaly/obrazu a veľkosť
  2. Vaše celé meno a dátum narodenia
  3. Adresu doručenia
  4. Telefón pre kuriéra

Platba za mandaly sa vždy realizuje vopred z dôvodu zákazkovej výroby a z dôvodu nákupu materiálu, ktorý je vždy ku každej mandale špecifický a nepochádza iba zo Slovenska. Ak nemáte predstavu o tom akú mandalu či obraz by ste chceli, rada to s vami vykonzultujem :).

Za ako dlho mi príde mandala?

V prvom rade je dôležité, ako dlho bude trvať vaša platba. Potom prichádza na rad objednanie tovaru a následná tvorba. Bližšie info viď. Platené služby- Dodanie obrazov. Obrazy ihneď k predaju, je možné sí prísť prevziať aj osobne.

Dá sa mandala reklamovať?

Nie nedá. Objednávka je záväzná hneď ako prijmem vašu platbu z dôvodu toho, že:

  • Už som si na vás vyhradila čas a tým odmietla, resp.odložila inú objednávku na iný termín
  • Už som objednala materiál, ktorý vrátiť nejde, hlavne nie materiál spoza hraníc
  • Tovar na zákazku sa vrátiť nedá, nakoľko je to špecifická tvorba na mieru, ktorá sa už ďalej predať nedá a je teda pre mňa nepoužiteľná a nemôžem ju ďalej postúpiť, čím by mi vznikli značné škody.


Preto je veľmi dôležité, aby ste objednávky seriózne zvažovali. Žiadna reklamácia zatiaľ ešte nebola a nie je dôvod aby vôbec bola.

Dajú sa obrazy rezervovať?

Obrazy nerezervujem, nakoľko fungujem na okamžitý predaj. Ďalší dôvod je, že veľmi často sa bohužiaľ stretávam s neserióznosťou ľudí, ktorí nepovažujú za minimálne slušné, keď si niečo rezervujú, sa v dohodnutý čas ozvať a dať veci do poriadku, nehľadiac na to či už obraz chcú, alebo nie, aby v tom obe strany mali jasno a aby nikto nikoho zbytočne nezavádzal. Takže nie priatelia, je mi ľúto, ale obrazy práve z tohoto dôvodu nikomu nerezervujem, pretože v tom prípade ja takéto jednanie považujem za neseriózne a rezervácie za úplne zbytočné. Čo sa týka tvorby mandál alebo obrazov, tie tvorím ihneď po konzultácii v prípade, že sa objednávka potvrdí a uskutoční, takže požiadavky na objednanie mandaly, alebo obrazu neskôr napr. o mesiac, alebo o pol roka nemajú žiadny význam. Treba ich objednávať v čase keď ich už chcete :)

Čo je Divine Essence obraz?

Divine Essence sú harmonizačné obrazy. Vyberajú sa intuitívne, alebo ich môžem tvoriť na požiadanie, v prípade ak máte nejakú predstavu o tom aký obraz by ste chceli, pretože niekedy môžete aj vy intuitívne cítiť, čo potrebujete. Tieto obrazy harmonizujú energie všeobecne, ale tak isto môžete mať špecifické požiadavky ako napr. obraz na harmonizáciu čakier, obraz na harmonizáciu nejakého priestoru, obraz na harmonizáciu rodiny a podobne.

Aké rozmery je možné si objednať?

Rozmery obrazov sú variabilnejšie ako rozmery mandál. Prevažujú obdĺžnikové plátna ale je možné vytvoriť aj štvorcové. Rozmery obrazov sú od 50 x 50 cm - 150 x 200 cm. Rozmerov k dispozícii je približne 60-70.

Z čoho sú obrazy tvorené, či sa dajú reklamovať, ako si ich objednať a ako zaplatiť?

Rovnako ako mandaly. Čo sa týka už hotových obrazov, tak isto sa uhrádzajú vopred z dôvodu vyhnutia sa neserióznym, alebo nepremysleným objednávkam a následne problémom, ktoré sú s tým spojené. Keďže sa jedná o delikátne diela, nie je dobré aby sa posielali hore a dole a aby sa s nimi zbytočne nepremyslene manipulovalo.

Pokiaľ máte ešte nejaké nejasnosti kontaktujte ma mailom, alebo cez Facebook. Za opýtanie a informácie nič nedáte :)