Z akého materiálu tvorím


Na všetky obrazy a mandaly používam kvalitné maliarske plátno v ráme. Jedná sa o prvotriedne maliarske plátno zo 100% bavlny s gramážou 320g/m2 s prvotriednym dvojitým šepsovaním, najkvalitnejšie na trhu. Pravé prvotriedne plátno má na rozdiel od lacného plátna z dovozu, zadnú stranu zafarbenú do hneda. Ako plátno, tak i rám je vyrobený z čisto prírodných materiálov, zhotovený z rámčekov vyrobených z ľahkých, ale pevných smrekových profilových líšt. Jedná sa o 100% ekologický výrobok.

Používam akrylové farby značky ROYAL TALENS - AMSTERDAM A LEFRANC & BOURGEOIS - LOUVRE vysokej kvality. Akrylové farby Amsterdam ako aj Louvre majú veľmi vysokú úroveň svetlostálosti (+++), ktorá bola dosiahnutá vďaka použitiu čistých pigmentov bez vyblendutia! Takže dokonca aj po niekoľkých desaťročiach si umelecké diela zachovávajú svoju pôvodnú farbu, takže vaša investícia je doživotná.


Na detaily používam designérske a grafické potreby značky Molotow, ktoré majú vysokú kryciu schopnosť. Sú 100% odolné voči UV žiareniu a počasiu a zabezpečujú vysoko koncentrovaný pigment a najlepšie vlastnosti pri použití na takmer každom povrchu.

Mandalky a obrazy sú dozdobované kamienkami, kvalitnými špeciálne vyrábanými trblietkami pochádzajúcimi zo štátov mimo EU, alebo perličkami, kamienkami a ručne modelovanými a maľovanými dekoráciami...

Lindush Aliana © 2016
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!